Päivitetty 23.4.09
Ke 29.04.09 Kankola
121 18.00 Parkki Pub - Päätybaari Oskar Avaus!
Paikalle: ____/____/____
Ma 04.05.09 Heinsuo ISO
3 17.45 Solanan Raikas - Cream Team ____
1 19.00 Grand Old Men - King Kongs ____
Ma 04.05.09 Kankola
73 17.45 RBP - FC KPK Laatuclub
74 19.00 Laatuclub - FC Aspon RPB
Ma 04.05.09 Kiveriö
228 17.45 Black Devils - I.H.Hort Vihree Nelonen
229 19.00 Orkesteri - Vihree Nelonen I.H.Hort
Ma 04.05.09 Pyhätön
173 17.45 Mainospaita - Carpe Diem Paitsioansa
174 19.00 Hollola City - Paitsioansa Carpe Diem
Ti 05.05.09 Kankola
430 17.20 TehoCupit - IhaNaiset Jake
431 18.30 Ladies - Nipan Pallo Jake
432 19.40 Matamit - Energy Jake
Ti 05.05.09 Kiveriö
175 17.45 Mätäpoliisit - King Kongs Beach
176 19.00 FB Beach - LIL.fi King Kongs
Ti 05.05.09 Mukkula hiekka
264 18.00 Gravediggers - Liids Kanuuna
265 19.10 Kanuuna - Kaukkari Gravediggers
Ti 05.05.09 Pyhätön
266 17.45 Gremon Pallo - Takajoukot Mad Cows
267 19.00 PHSOTEY - Mad Cows Gremo
Ke 06.05.09 Kankola
475 17.20 Senil Goodies - Kermavaahto King Kongs
476 18.30 King Kongs - Flyers Goodies
477 19.40 Assan Ball - Kaukkari Flyers
Ke 06.05.09 Kiveriö
300 17.45 Wood Pub - LaunePallo KyPy
301 19.00 KyPy - Pallohauet LaunePallo
Ke 06.05.09 Mukkula hiekka
302 18.00 Neliveto - HiFlyers KJL
303 19.10 FC KJL - FC Aku HiFlyers
Ke 06.05.09 Pyhätön
75 17.45 Päätybaari - NV Tähkä Aliranta
76 19.00 Katinhäntä - Aliranta Tähkä
To 07.05.09 Heinsuo ISO
2 18.00 Keitaan Pallo - Ylämummo ____+
To 07.05.09 Kankola
336 17.45 Setä Samuli - Teddy Bear Santa Fe
337 19.00 Santa Fe - Tasopalvelu Setä Samuli
To 07.05.09 Kiveriö
230 17.45 FC Goodies - Maajoukkue Pipariritarit
231 19.00 Pipariritarit - FC Vega Goodies
To 07.05.09 Pyhätön
77 17.45 Kaprokki - Ojasta Nous Ohari
177 19.00 FC Flyers - Ohari II Kaprokki
Pe 08.05.09 Kankola
339 17.45 Plöröt - Balliance Wildlife
338 19.00 Wildlife - AMB Balliance
La 09.05.09 Heinsuo ISO
31 12.00 Hollola City - FC Paroni Oskar
32 13.10 Olkihattu - FC Sapier Oskar
33 14.20 FC Vega - Parkki Pub ____+
La 09.05.09 Kivimaa
365 12.00 RiSki - R.J.Boys Jymypallo
366 13.10 Amberssonit - Jymypallo RiSki
367 14.20 Jäppärä - IhaNaiset Naps
368 15.30 Naps - Battery Jäppärä
La 09.05.09 Mukkula hiekka
128 12.00 Masan Enkelit - Eläkeläiset Nisse
129 13.10 Nisse - Kasi-Bilis MasE
130 14.20 HNVV - HC Kasi-Bilis
Su 10.05.09 Kankola
369 14.30 Firma - Real LJS RataXes
364 15.40 RataXes - A-Ryhmä Firma
Su 10.05.09 Kivimaa
162 12.15 Masan Enkelit - HNVV Puujalat
131 13.20 Solana - JJ Puujalat HNVV
132 14.40 TiiMi - Hirveät Miehet Solana
Ma 11.05.09 Heinsuo ISO
5 17.45 Ylämummo - Solanan Raikas ____
6 19.00 Cream Team - Grand Old Men ____
Ma 11.05.09 Kankola
78 17.45 Aliranta - Päätybaari Katinhäntä
79 19.00 FC Aspon - Katinhäntä Päätybaari
Ma 11.05.09 Kiveriö
232 17.45 AcFc Porcos - Pipariritarit Vega
233 19.00 FC Vega - FC Goodies Porcos
Ma 11.05.09 Pyhätön
178 17.45 LIL.fi - Mätäpoliisit Beach
179 19.00 Paitsioansa - FB Beach LIL.fi
Ti 12.05.09 Kankola
433 17.20 IhaNaiset - Ladies Jake
434 18.30 Nipan Pallo - Matamit Oskar
435 19.40 Energy - TehoCupit Oskar
Ti 12.05.09 Kiveriö
180 17.45 King Kongs - Hollola City Olkihattu
181 19.00 Olkihattu - Mainospaita Hollola City
Ti 12.05.09 Mukkula hiekka
271 18.00 Kaukkari - Gravediggers Takajoukot
270 19.10 Takajoukot - Kanuuna Kaukkari
Ti 12.05.09 Pyhätön
268 17.45 PePu - PHSOTEY Mad Cows
269 19.00 Mad Cows - Gremon Pallo PHSOTEY
Ke 13.05.09 Kankola
478 17.20 Zero - Assan Ball Kaukkari
479 18.30 Kaukkari - King Kongs Assan Ball
480 19.40 Flyers - Senil Goodies King Kongs
Ke 13.05.09 Kiveriö
306 17.45 HiFlyers - KyPy Pallohauet
307 19.00 Pallohauet - Wood Pub KyPy
Ke 13.05.09 Mukkula hiekka
304 18.00 Elämän Pallo - FC KJL FC Aku
305 19.10 FC Aku - Neliveto Elämän Pallo
Ke 13.05.09 Pyhätön
80 17.45 NV Tähkä - Laatuclub Parkki Pub
81 19.00 Parkki Pub - RBP Tähkä
To 14.05.09 Heinsuo ISO
4 18.00 King Kongs - Keitaan Pallo ____+
To 14.05.09 Kankola
342 17.45 Tasopalvelu - Setä Samuli Teddy Bear
343 19.00 Teddy Bear - Plöröt Tasopalvelu
To 14.05.09 Pyhätön
182 17.45 Carpe Diem - FC Flyers KPK
82 19.00 FC KPK - Kaprokki Flyers
Pe 15.05.09 Kankola
341 17.45 AMB - Santa Fe Wildlife
340 19.00 Balliance - Wildlife Santa Fe
Pe 15.05.09 Kivimaa
234 17.45 Maajoukkue - Orkesteri Black Devils
235 19.00 Vihree Nelonen - Black Devils Orkesteri
Pe 15.05.09 Pyhätön
223 17.45 FB Beach - Carpe Diem King Kongs
224 19.00 King Kongs - Ohari II Carpe Diem
La 16.05.09 Heinsuo ISO
34 12.00 Pallohauki - FC Vega ____+
35 13.10 Parkki Pub - Olkihattu Oskar
36 14.20 FC Sapier - Hollola City Oskar
La 16.05.09 Mukkula hiekka
370 11.00 IhaNaiset - Amberssonit Juho
371 12.10 R.J.Boys - Jäppärä Juho
372 13.20 Jymypallo - RiSki Juho
164 14.30 Hirveät Miehet - JJ Puujalat MasE
137 15.40 Kasi-Bilis - Masan Enkelit Hirveät Miehet
Su 17.05.09 Kankola
375 13.00 Naps - A-Ryhmä Rami
374 14.10 Real LJS - Battery Rami
373 15.20 Firma - RataXes Rami
Su 17.05.09 Kivimaa
133 12.00 Hirveät Miehet - Eläkeläiset Juho
134 13.10 TiiMi - Solana Eläkeläiset
135 14.20 JJ Puujalat - HNVV Juho
136 15.30 HC - Nisse Juho
Ma 18.05.09 Heinsuo ISO
9 17.45 King Kongs - Ylämummo Oskar
7 19.00 Grand Old Men - Solanan Raikas Oskar
Ma 18.05.09 Kankola
83 17.45 Katinhäntä - Päätybaari Aspon
84 19.00 FC Aspon - NV Tähkä Päätybaari
Ma 18.05.09 Kiveriö
236 17.20 I.H.Hort - Vihree Nelonen Black Devils
237 18.30 Black Devils - Maajoukkue I.H.Hort
238 19.40 Orkesteri - FC Vega Maajoukkue
Ma 18.05.09 Pyhätön
183 17.20 FB Beach - Mätäpoliisit Olkihattu
185 18.30 Ohari II - Olkihattu Mätäpoliisit
239 19.40 FC Goodies - AcFc Porcos Ohari
Ti 19.05.09 Kankola
436 17.20 TehoCupit - Matamit Oskar
437 18.30 Ladies - Energy Oskar
438 19.40 IhaNaiset - Nipan Pallo Oskar
Ti 19.05.09 Kiveriö
184 17.45 Paitsioansa - King Kongs Mainospaita
186 19.00 Mainospaita - FC Flyers Paitsioansa
Ti 19.05.09 Mukkula hiekka
272 18.00 Liids - Kaukkari Gravediggers
273 19.10 Gravediggers - Takajoukot Liids
Ti 19.05.09 Pyhätön
275 17.45 Gremon Pallo - PePu Mad Cows
274 19.00 Kanuuna - Mad Cows PePu
Ke 20.05.09 Kankola
481 17.20 Kermavaahto - Flyers Goodies
482 18.30 Senil Goodies - Kaukkari Zero
483 19.40 King Kongs - Zero Kaukkari
Ke 20.05.09 Kiveriö
308 17.45 LaunePallo - Pallohauet Wood Pub
309 19.00 Wood Pub - HiFlyers LaunePallo
Ke 20.05.09 Mukkula hiekka
310 18.00 KyPy - FC Aku Elämän Pallo
311 19.10 Neliveto - Elämän Pallo KyPy
Ke 20.05.09 Pyhätön
85 17.45 Ojasta Nous - Parkki Pub RBP
86 19.00 RBP - Kaprokki Ojasta Nous
Pe 22.05.09 Kankola
346 17.45 Santa Fe - Balliance Teddy Bear
347 19.00 Wildlife - Teddy Bear Balliance
Pe 22.05.09 Pyhätön
187 17.45 LIL.fi - Hollola City Flyers
227 19.00 FC Flyers - Mätäpoliisit Hollola City
La 23.05.09 Heinsuo ISO
37 12.00 FC Paroni - FC Sapier Oskar
38 13.10 Hollola City - Parkki Pub Oskar
39 14.20 Olkihattu - Pallohauki Oskar
La 23.05.09 Kivimaa
381 12.00 RiSki - IhaNaiset A-Ryhmä
379 13.10 A-Ryhmä - Real LJS IhaNaiset
378 14.20 Battery - Firma RataXes
380 15.30 RataXes - Naps Battery
La 23.05.09 Mukkula hiekka
376 11.00 Jäppärä - Amberssonit Juho
377 12.10 R.J.Boys - Jymypallo Juho
142 13.20 HNVV - TiiMi Juho
163 14.30 Nisse - Masan Enkelit Eläkeläiset
138 15.40 Eläkeläiset - Kasi-Bilis Nisse
Su 24.05.09 Kivimaa
139 12.00 Solana - Hirveät Miehet HC
140 13.10 Masan Enkelit - HC Juho
141 14.20 Nisse - JJ Puujalat Juho
415 15.30 Real LJS - Jäppärä Juho
Ma 25.05.09 Heinsuo ISO
11 17.45 Cream Team - King Kongs ____
10 19.00 Ylämummo - Grand Old Men ____
Ma 25.05.09 Kankola
88 17.45 Parkki Pub - NV Tähkä Päätybaari
89 19.00 Päätybaari - RBP Parkki Pub
Ma 25.05.09 Kiveriö
240 17.20 Pipariritarit - FC Goodies Porcos
241 18.30 AcFc Porcos - Orkesteri Pipariritarit
242 19.40 FC Vega - Black Devils Orkesteri
Ma 25.05.09 Pyhätön
190 17.20 Carpe Diem - LIL.fi Flyers
191 18.30 FC Flyers - FB Beach LIL.fi
243 19.40 Maajoukkue - I.H.Hort Beach
Ti 26.05.09 Kankola
439 17.20 Nipan Pallo - TehoCupit Jake
440 18.30 Energy - IhaNaiset ____
441 19.40 Matamit - Ladies ____
Ti 26.05.09 Kiveriö
188 17.45 Olkihattu - King Kongs Mätäpoliisit
189 19.00 Mätäpoliisit - Mainospaita Olkihattu
Ti 26.05.09 Metsäkangas
278 17.45 Mad Cows - Gravediggers Takajoukot
279 19.00 Takajoukot - Liids Gravediggers
Ti 26.05.09 Pyhätön
276 17.45 PHSOTEY - Gremon Pallo PePu
277 19.00 PePu - Kanuuna Gremo
Ke 27.05.09 Kankola
484 17.20 Assan Ball - King Kongs Zero
485 18.30 Zero - Senil Goodies Kermavaahto
486 19.40 Kaukkari - Kermavaahto Goodies
Ke 27.05.09 Kiveriö
314 17.45 FC Aku - Wood Pub HiFlyers
315 19.00 HiFlyers - LaunePallo Wood Pub
Ke 27.05.09 Mukkula hiekka
312 18.00 FC KJL - Neliveto Elämän Pallo
313 19.10 Elämän Pallo - KyPy KJL
Ke 27.05.09 Pyhätön
90 17.45 FC KPK - Aliranta Katinhäntä
91 19.00 Kaprokki - Katinhäntä Aliranta
To 28.05.09 Heinsuo ISO
12 18.00 Solanan Raikas - Keitaan Pallo ____+
To 28.05.09 Kankola
348 17.45 Teddy Bear - Santa Fe Setä Samuli
349 19.00 Balliance - Setä Samuli Santa Fe
To 28.05.09 Pyhätön
92 17.45 Ojasta Nous - FC Aspon Ohari
192 19.00 Ohari II - Paitsioansa Ojasta Nous
Pe 29.05.09 Kankola
350 17.45 AMB - Plöröt Wildlife
351 19.00 Tasopalvelu - Wildlife Plörö
Pe 29.05.09 Pyhätön
87 17.45 Aliranta - Laatuclub RBP
115 19.00 NV Tähkä - RBP Laatuclub
La 30.05.09 Mukkula kn 1
143 13.00 Solana - HNVV HC
147 14.10 HC - Eläkeläiset Solana
La 30.05.09 Mukkula kn 2
417 13.00 R.J.Boys - Naps IhaNaiset
413 14.10 Firma - IhaNaiset R.J.Boys
414 15.20 Jymypallo - RataXes Firma
Su 31.05.09 Kankola
416 12.00 Amberssonit - A-Ryhmä Rami
412 13.10 Battery - RiSki Rami
144 14.20 TiiMi - Nisse Hirveät Miehet
145 15.30 Hirveät Miehet - Kasi-Bilis TiiMi
Su 31.05.09 Mukkula kn ISO
40 12.00 FC Vega - Olkihattu ____+
41 13.10 Pallohauki - Hollola City Oskar
42 14.20 Parkki Pub - FC Paroni Oskar
Ma 01.06.09 Heinsuo ISO
13 17.45 King Kongs - Solanan Raikas ____
15 19.00 Ylämummo - Cream Team ____
Ma 01.06.09 Kankola
93 17.45 Aliranta - Kaprokki Aspon
94 19.00 RBP - FC Aspon Kaprokki
Ma 01.06.09 Kiveriö
244 17.45 Vihree Nelonen - Maajoukkue I.H.Hort
245 19.00 I.H.Hort - FC Vega Vihree Nelonen
Ma 01.06.09 Pyhätön
193 17.45 LIL.fi - FC Flyers Mainospaita
194 19.00 Mainospaita - Paitsioansa LIL.fi
Ti 02.06.09 Kankola
222 17.45 Mainospaita - LIL.fi Henkka/Juhlamatsi !
696 19.00 FC TehoCupit - Kortteliliiga Henkka/Haastematsi !
Ti 02.06.09 Kiveriö
196 17.45 FB Beach - Olkihattu Mätäpoliisit
195 19.00 Mätäpoliisit - Ohari II Beach
Ti 02.06.09 Metsäkangas
246 18.30 Black Devils - AcFc Porcos Orkesteri
247 19.40 Orkesteri - Pipariritarit Black Devils
Ti 02.06.09 Mukkula hiekka
280 18.30 Kaukkari - Takajoukot Laxu
281 19.35 Liids - Mad Cows Kaukkari
Ti 02.06.09 Pyhätön
282 17.45 Gravediggers - PePu PHSOTEY
283 19.00 Kanuuna - PHSOTEY Gravediggers
Ke 03.06.09 Kankola
442 17.20 IhaNaiset - Matamit Oskar
443 18.30 TehoCupit - Ladies Oskar
444 19.40 Nipan Pallo - Energy Oskar
Ke 03.06.09 Kiveriö
318 17.45 Wood Pub - Elämän Pallo KJL
319 19.00 KyPy - FC KJL Wood Pub
Ke 03.06.09 Mukkula hiekka
95 18.30 Päätybaari - Ojasta Nous Parkki Pub
96 19.35 Katinhäntä - Parkki Pub Ojasta Nous
Ke 03.06.09 Pyhätön (1970-luvun Wembley)
697 17.45 Gremon Pallo - Cherry FC Esko/Nostalgiapeli
698 19.00 Fireball FC - FC Goodies ____/Nostalgiapeli
Jälkipelit Gremo Baarissa laitakadulla…
To 04.06.09 Heinsuo ISO
14 18.00 Grand Old Men - Keitaan Pallo ____+
To 04.06.09 Kankola
354 17.45 Tasopalvelu - AMB Balliance
355 19.00 Balliance - Teddy Bear AMB
To 04.06.09 Kiveriö
316 17.45 Pallohauet - HiFlyers FC Aku
317 19.00 LaunePallo - FC Aku Pallohauet
To 04.06.09 Pyhätön
97 17.45 Laatuclub - FC KPK Hollola City
197 19.00 Hollola City - Carpe Diem KPK
Pe 05.06.09 Kankola
353 17.45 Setä Samuli - Santa Fe Plörö
352 19.00 Wildlife - Plöröt Setä Samuli
Pe 05.06.09 Pyhätön
118 17.45 FC KPK - NV Tähkä Aliranta
122 19.00 RBP - Aliranta Tähkä
La 06.06.09 Kankola
148 11.00 Kasi-Bilis - HC Puujalat
149 12.10 Eläkeläiset - JJ Puujalat HC
150 13.20 Masan Enkelit - TiiMi Hirveät Miehet
151 14.30 HNVV - Hirveät Miehet TiiMi
152 15.40 Nisse - Solana HNVV
La 06.06.09 Mukkula kn ISO
52 13.00 FC Paroni - Hollola City ____
54 14.10 Parkki Pub - FC Vega ____
La 06.06.09 Pyhätön
385 12.00 A-Ryhmä - IhaNaiset Naps
386 13.10 Naps - Jäppärä A-Ryhmä
387 14.20 Battery - R.J.Boys Jäppärä
La 06.06.09 Vierumäki
53 11.45 FC Sapier - Olkihattu ____+vp+km
Su 07.06.09 Kankola
157 12.00 Hirveät Miehet - HC Jymypallo
382 13.10 Firma - Jymypallo LJS
384 14.20 Real LJS - RiSki AMB
383 15.30 Amberssonit - RataXes RiSki
Su 07.06.09 Mukkula kn 1
153 11.00 HNVV - Nisse Juho
154 12.10 Solana - Masan Enkelit Nisse
Su 07.06.09 Mukkula kn 2
155 11.00 TiiMi - Eläkeläiset Puujalat
156 12.10 JJ Puujalat - Kasi-Bilis TiiMi
Su 07.06.09 Mukkula kn ISO
47 13.30 FC Vega - FC Paroni ____
48 14.40 Pallohauki - FC Sapier ____
Ma 08.06.09 Heinsuo ISO
18 17.45 Cream Team - Solanan Raikas ____
16 19.00 King Kongs - Grand Old Men ____
Ma 08.06.09 Kankola
98 17.45 Parkki Pub - Laatuclub RBP
99 19.00 RBP - Katinhäntä Laatuclub
Ma 08.06.09 Kiveriö
248 17.45 FC Goodies - Orkesteri Pipariritarit
249 19.00 Pipariritarit - Black Devils Goodies
Ma 08.06.09 Pyhätön
198 17.45 Olkihattu - Hollola City Mainospaita
199 19.00 Mainospaita - FB Beach Olkihattu
Ti 09.06.09 Kankola
445 17.20 IhaNaiset - TehoCupit Jake
446 18.30 Nipan Pallo - Ladies Jake
447 19.40 Energy - Matamit Jake
Ti 09.06.09 Kiveriö
200 17.45 Paitsioansa - Carpe Diem LIL.fi
201 19.00 LIL.fi - Ohari II Paitsioansa
Ti 09.06.09 Metsäkangas
250 18.30 AcFc Porcos - I.H.Hort Vihree Nelonen
251 19.40 FC Vega - Vihree Nelonen Porcos
Ti 09.06.09 Mukkula hiekka
287 18.30 Mad Cows - Kaukkari PePu
286 19.35 PePu - Liids Kaukkari
Ti 09.06.09 Pyhätön
285 17.45 PHSOTEY - Gravediggers Gremo
284 19.00 Gremon Pallo - Kanuuna Gravediggers
Ke 10.06.09 Kankola
487 17.45 Flyers - Kaukkari Kermavaahto
488 19.00 Kermavaahto - Zero Flyers
Ke 10.06.09 Kiveriö
320 17.45 Neliveto - KyPy KJL
321 19.00 FC KJL - Wood Pub Neliveto
Ke 10.06.09 Mukkula hiekka
322 18.30 Elämän Pallo - LaunePallo AMB
357 19.35 AMB - Balliance LaunePallo
Ke 10.06.09 Pyhätön
100 17.45 FC Aspon - FC KPK Aliranta
101 19.00 Aliranta - Ojasta Nous Aspon
To 11.06.09 Heinsuo ISO
17 18.00 Ylämummo - Keitaan Pallo ____+
To 11.06.09 Kankola
323 17.45 FC Aku - Pallohauet Plörö
359 19.00 Plöröt - Setä Samuli Pallohauet
To 11.06.09 Kiveriö
489 17.45 Senil Goodies - Assan Ball Zero
493 19.00 Kaukkari - Zero Assan Ball
To 11.06.09 Pyhätön
202 17.45 King Kongs - FC Flyers Kaprokki
102 19.00 NV Tähkä - Kaprokki King Kongs
Pe 12.06.09 Kankola
356 17.45 Teddy Bear - Tasopalvelu Wildlife
358 19.00 Santa Fe - Wildlife Teddy Bear
Pe 12.06.09 Kisapuisto kn 1
213 19.30 Ohari II - Hollola City ____+
Pe 12.06.09 Kisapuisto kn 2
214 19.30 Olkihattu - LIL.fi Oskar
Pe 12.06.09 Pyhätön
119 17.45 Laatuclub - Kaprokki Katinhäntä
120 19.00 Ojasta Nous - Katinhäntä Laatuclub
La 13.06.09 Kankola
158 12.00 HC - JJ Puujalat TiiMi
160 13.10 Kasi-Bilis - TiiMi Eläkeläiset
161 14.20 Eläkeläiset - Solana Kasi-Bilis
La 13.06.09 Kisapuisto kn ISO
43 13.00 FC Sapier - Parkki Pub Oskar
44 14.10 FC Paroni - Pallohauki Oskar
45 15.20 Hollola City - FC Vega ____+
La 13.06.09 Pyhätön
388 13.00 IhaNaiset - Naps LJS
389 14.10 Jymypallo - Real LJS R.J.Boys
390 15.20 RataXes - R.J.Boys Jymypallo
Su 14.06.09 Kisapuisto kn 1
165 12.00 HNVV - Eläkeläiset Solana
166 13.10 Solana - Kasi-Bilis HNVV
167 14.20 TiiMi - HC Kasi-Bilis
Su 14.06.09 Kisapuisto kn 2
393 12.00 RiSki - A-Ryhmä Firma
392 13.10 Jäppärä - Firma AMB
391 14.20 Amberssonit - Battery Jäppärä
Su 14.06.09 Mukkula kn ISO
49 13.00 Parkki Pub - Pallohauki ____
50 14.10 FC Sapier - FC Vega ____
51 15.20 FC Paroni - Olkihattu ____
Ma 15.06.09 Kankola
103 17.45 Laatuclub - Katinhäntä Tähkä
104 19.00 NV Tähkä - Aliranta Katinhäntä
Ma 15.06.09 Kiveriö
252 17.20 Maajoukkue - FC Vega Porcos
253 18.30 Vihree Nelonen - AcFc Porcos I.H.Hort
254 19.40 I.H.Hort - Pipariritarit Vihree Nelonen
Ma 15.06.09 Pyhätön
203 17.20 Hollola City - FB Beach King Kongs
204 18.30 King Kongs - LIL.fi Black Devils
255 19.40 Black Devils - FC Goodies LIL.fi
Ti 16.06.09 Kankola
448 17.20 Ladies - IhaNaiset Matamit
449 18.30 Matamit - Nipan Pallo Tehocupit
450 19.40 TehoCupit - Energy Nipan Pallo
Ti 16.06.09 Kiveriö
205 17.45 Paitsioansa - Mätäpoliisit Ohari
206 19.00 Ohari II - Mainospaita Mätäpoliisit
Ti 16.06.09 Metsäkangas
494 17.45 Flyers - Assan Ball Kermavaahto
495 19.00 Kermavaahto - King Kongs Flyers
Ti 16.06.09 Mukkula hiekka
288 18.00 Takajoukot - Mad Cows PePu
289 19.10 Kaukkari - PePu Takajoukot
Ti 16.06.09 Pyhätön
290 17.45 Liids - PHSOTEY Gremo
291 19.00 Gravediggers - Gremon Pallo Liids
Ke 17.06.09 Kankola
207 17.45 Carpe Diem - Olkihattu Mainospaita
215 19.00 King Kongs - Mainospaita Carpe Diem
Ke 17.06.09 Kiveriö
326 17.45 LaunePallo - FC KJL Neliveto
327 19.00 Wood Pub - Neliveto LaunePallo
Ke 17.06.09 Mukkula hiekka
324 18.00 HiFlyers - FC Aku Elämän Pallo
325 19.10 Pallohauet - Elämän Pallo FC Aku
Ke 17.06.09 Pyhätön
105 17.45 FC Aspon - Päätybaari Ojasta Nous
106 19.00 Ojasta Nous - RBP Päätybaari
Ma 22.06.09 Heinsuo ISO
20 17.45 Solanan Raikas - Ylämummo ____
21 19.00 Grand Old Men - Cream Team ____
Ma 22.06.09 Kankola
108 17.45 Aliranta - FC Aspon Parkki Pub
109 19.00 Kaprokki - Parkki Pub Aspon
Ma 22.06.09 Kiveriö
256 17.45 Orkesteri - Black Devils Goodies
257 19.00 FC Goodies - I.H.Hort Orkesteri
Ma 22.06.09 Pyhätön
208 17.45 LIL.fi - Paitsioansa Flyers
209 19.00 FC Flyers - Olkihattu Paitsioansa
Ti 23.06.09 Kankola
451 17.20 Matamit - TehoCupit Jake
452 18.30 Energy - Ladies Jake
453 19.40 Nipan Pallo - IhaNaiset Jake
Ti 23.06.09 Kiveriö
210 17.45 FB Beach - King Kongs Mätäpoliisit
211 19.00 Mätäpoliisit - Hollola City Beach
Ti 23.06.09 Metsäkangas
258 17.45 Pipariritarit - Vihree Nelonen Maajoukkue
259 19.00 AcFc Porcos - Maajoukkue Pipariritarit
Ti 23.06.09 Mukkula hiekka
294 18.00 PHSOTEY - Kaukkari Takajoukot
295 19.10 PePu - Takajoukot PHSOTEY
Ti 23.06.09 Pyhätön
293 17.45 Gremon Pallo - Liids Kanuuna
292 19.00 Kanuuna - Gravediggers Liids
Ke 24.06.09 Kankola
490 17.20 King Kongs - Senil Goodies Assan Ball
491 18.30 Assan Ball - Kermavaahto King Kongs
492 19.40 Zero - Flyers Kermavaahto
Ke 24.06.09 Kiveriö
328 17.45 KyPy - Wood Pub Neliveto
329 19.00 Neliveto - LaunePallo KyPy
Ke 24.06.09 Mukkula hiekka
330 18.00 FC KJL - Pallohauet HiFlyers
331 19.10 Elämän Pallo - HiFlyers Pallohauet
Ke 24.06.09 Pyhätön
110 17.45 Katinhäntä - NV Tähkä Laatuclub
111 19.00 Päätybaari - Laatuclub Tähkä
To 25.06.09 Heinsuo ISO
8 18.00 Keitaan Pallo - Cream Team ____+
To 25.06.09 Kankola
362 17.45 Plöröt - Santa Fe Teddy Bear
363 19.00 AMB - Teddy Bear Santa Fe
To 25.06.09 Pyhätön
112 17.45 FC KPK - Ojasta Nous Carpe Diem
212 19.00 Carpe Diem - Ohari II KPK
Pe 26.06.09 Kankola
361 17.45 Balliance - Tasopalvelu Wildlife
360 19.00 Setä Samuli - Wildlife Tasopalvelu
Pe 26.06.09 Kiveriö
217 17.45 FC Flyers - Paitsioansa Juho
216 19.00 Mätäpoliisit - Carpe Diem Paitsioansa
Pe 26.06.09 Pyhätön
113 17.45 Ojasta Nous - Laatuclub Aliranta
114 19.00 Parkki Pub - Aliranta Ojasta Nous
La 27.06.09 Heinsuo ISO
55 13.00 FC Vega - Pallohauki ____
56 14.10 Olkihattu - Parkki Pub ____
57 15.20 Hollola City - FC Sapier ____
La 27.06.09 Kankola
394 12.00 Real LJS - Amberssonit RiSki
395 13.10 Firma - RiSki AMB
159 14.20 Nisse - Hirveät Miehet MasE
146 15.30 JJ Puujalat - Masan Enkelit Hirveät Miehet
La 27.06.09 Pyhätön
398 12.00 Battery - IhaNaiset Juho
399 13.10 Jymypallo - Naps Juho
397 14.20 R.J.Boys - A-Ryhmä RataXes
396 15.30 RataXes - Jäppärä A-Ryhmä
Su 28.06.09 Kankola
170 13.00 Masan Enkelit - Hirveät Miehet HNVV
171 14.10 Kasi-Bilis - HNVV MasE
172 15.20 Eläkeläiset - Nisse Kasi-Bilis
Su 28.06.09 Pyhätön
168 13.00 JJ Puujalat - TiiMi Juho
169 14.10 HC - Solana Puujalat
406 15.20 IhaNaiset - R.J.Boys Juho
Ma 29.06.09 Kankola
123 17.45 Katinhäntä - FC KPK Tähkä
124 19.00 NV Tähkä - Ojasta Nous KPK
Ma 29.06.09 Kiveriö
260 17.45 FC Vega - AcFc Porcos Maajoukkue
261 19.00 Maajoukkue - Pipariritarit Vega
Ma 29.06.09 Pyhätön
221 17.45 Olkihattu - Mätäpoliisit Ohari
220 19.00 Ohari II - FB Beach Olkihattu
Ti 30.06.09 Kankola
218 17.45 Carpe Diem - King Kongs Flyers
219 19.00 Hollola City - FC Flyers King Kongs
Ti 30.06.09 Metsäkangas
454 17.20 TehoCupit - Nipan Pallo IhaNaiset
455 18.30 IhaNaiset - Energy Ladies
456 19.40 Ladies - Matamit Energy
Ti 30.06.09 Mukkula hiekka
296 18.00 Mad Cows - PePu PHSOTEY
297 19.10 Takajoukot - PHSOTEY Mad Cows
Ti 30.06.09 Pyhätön
298 17.45 Kaukkari - Gremon Pallo Kanuuna
299 19.00 Liids - Kanuuna Kaukkari
Ke 01.07.09 Kankola
496 17.20 Kermavaahto - Senil Goodies Flyers
497 18.30 Flyers - King Kongs Kaukkari
498 19.40 Kaukkari - Assan Ball King Kongs
Ke 01.07.09 Kiveriö
332 17.45 FC Aku - Elämän Pallo Hi Flyers
333 19.00 HiFlyers - FC KJL FC Aku
Ke 01.07.09 Mukkula hiekka
334 18.00 Pallohauet - Neliveto LaunePallo
335 19.10 LaunePallo - KyPy Neliveto
Ke 01.07.09 Pyhätön
125 17.45 FC Aspon - Parkki Pub RBP
126 19.00 Laatuclub - RBP Parkki Pub
To 02.07.09 Kankola
107 17.45 FC KPK - Parkki Pub Kaprokki
127 19.00 Kaprokki - Päätybaari KPK
To 02.07.09 Kiveriö
344 17.45 Plöröt - Tasopalvelu AMB
345 19.00 Setä Samuli - AMB Tasopalvelu
To 02.07.09 Pyhätön
262 17.45 Vihree Nelonen - FC Goodies Orkesteri
263 19.00 I.H.Hort - Orkesteri Vihree Nelonen
Pe 03.07.09 Kankola
116 17.45 Päätybaari - FC KPK Aspon
117 19.00 Kaprokki - FC Aspon Päätybaari
Pe 03.07.09 Pyhätön
225 17.45 Paitsioansa - Olkihattu Mainospaita
226 19.00 Hollola City - Mainospaita Paitsioansa
La 11.07.09 Pajulahti nurmi
701 12.00 XXIV Pole Kuppi, footballjuhlaa kahdella jalalla…
K E S Ä T A U K O
To 30.07.09 Heinsuo ISO
19 18.00 Keitaan Pallo - King Kongs ____+
To 30.07.09 Kankola
649 17.30 Pj.3 F 8. - Pj.3 F 9.
650 18.40 Pj.3 H 8. - Pj.3 H 9.
To 30.07.09 Pyhätön
641 17.30 Pj.3 F 7. - Pj.3 G 7.
642 18.40 Pj.3 H 7. - Pj.3 i 7.
La 01.08.09 Heinsuo ISO
58 13.00 FC Sapier - FC Paroni ____
59 14.10 Parkki Pub - Hollola City ____
60 15.20 Pallohauki - Olkihattu ____
La 01.08.09 Kankola
541 12.00 Pj.1 D 1. - Pj.1 D 5.
542 13.10 Pj.1 D 3. - Pj.1 D 2.
551 14.20 Pj.1 D 6. - Pj.1 D 10.
552 15.30 Pj.1 D 7. - Pj.1 D 8.
La 01.08.09 Pyhätön
403 13.00 R.J.Boys - Amberssonit A-Ryhmä
405 14.10 A-Ryhmä - Firma Battery
404 15.20 Battery - RataXes Firma
Su 02.08.09 Heinsuo ISO
61 13.00 Olkihattu - FC Vega ____
62 14.10 Hollola City - Pallohauki ____
63 15.20 FC Paroni - Parkki Pub ____
Su 02.08.09 Kankola
400 13.00 RiSki - Jäppärä Naps
401 14.10 Naps - Real LJS Jymypallo
402 15.20 IhaNaiset - Jymypallo LJS
Ma 03.08.09 Heinsuo ISO
24 17.30 Ylämummo - King Kongs ____
22 18.40 Solanan Raikas - Grand Old Men ____
Ma 03.08.09 Kankola
523 17.30 Pj.1 C 1. - Pj.1 C 4.
524 18.40 Pj.1 C 3. - Pj.1 C 2.
Ma 03.08.09 Kiveriö
461 17.30 Ladies - Nipan Pallo ____
462 18.40 Matamit - Energy ____
Ma 03.08.09 Pyhätön
593 17.30 Pj.3 F 1. - Pj.3 G 1.
594 18.40 Pj.3 H 1. - Pj 3 i 1.
Ti 04.08.09 Kankola
459 17.30 Energy - Nipan Pallo ____
460 18.40 TehoCupit - IhaNaiset ____
Ti 04.08.09 Kiveriö
569 17.30 Pj.2 E 1. - Pj.2 E 5.
570 18.40 Pj.2 E 3. - Pj.2 E 2.
Ti 04.08.09 Metsäkangas
609 17.30 Pj.3 F 3. - Pj.3 G 3.
610 18.45 Pj.3 H 3. - Pj.3 i 3.
Ti 04.08.09 Mukkula hiekka
502 18.00 Flyers - Kermavaahto Kaukkari
500 19.10 King Kongs - Kaukkari Kermavaahto
Ti 04.08.09 Pyhätön
601 17.30 Pj.3 F 2. - Pj.3 G 2.
602 18.40 Pj.3 H 2. - Pj.3 i 2.
Ke 05.08.09 Kankola
501 17.30 Senil Goodies - Flyers Zero
504 18.40 Zero - King Kongs Goodies
Ke 05.08.09 Kiveriö
457 17.30 Matamit - IhaNaiset ____
458 18.40 Ladies - TehoCupit ____
Ke 05.08.09 Mukkula hiekka
617 18.00 Pj.3 F 4. - Pj.3 G 4.
618 19.10 Pj.3 H 4. - Pj.3 i 4.
Ke 05.08.09 Pyhätön
529 17.30 Pj.1 C 8. - Pj.1 C 7.
530 18.40 Pj.1 C 6. - Pj.1 C 5.
To 06.08.09 Heinsuo ISO
23 18.00 Cream Team - Keitaan Pallo ____+
To 06.08.09 Kankola
499 17.30 Assan Ball - Zero Kaukkari
503 18.40 Kaukkari - Senil Goodies Assan Ball
To 06.08.09 Kiveriö
581 17.30 Pj.2 arki 6. - Pj.2 arki 8.
587 18.40 Pj.2 arki 11. - Pj.2 arki 9.
To 06.08.09 Pyhätön
573 17.30 Pj.2 E 5. - Pj.2 E 2.
535 18.40 Pj.1 C 10. - Pj.1 C 9.
Pe 07.08.09 Kankola
625 17.30 Pj.3 F 5. - Pj.3 G 5.
626 18.40 Pj.3 H 5. - Pj.3 i 5.
Pe 07.08.09 Pyhätön
633 17.30 Pj.3 F 6. - Pj.3 G 6.
634 18.40 Pj.3 H 6. - Pj.3 i 6.
La 08.08.09 Mukkula hiekka
543 12.00 Pj.1 D 4. - Pj.1 D 3.
544 13.10 Pj.1 D 2. - Pj.1 D 1.
407 14.20 Naps - Firma RataXes
408 15.30 RataXes - Real LJS Firma
La 08.08.09 Mukkula kn ISO
67 13.00 Hollola City - Olkihattu ____
68 14.10 FC Paroni - FC Vega ____
69 15.20 FC Sapier - Pallohauki ____
Su 09.08.09 Kisapuisto kn 1
553 12.00 Pj.1 D 9. - Pj.1 D 7.
554 13.10 Pj.1 D 8. - Pj.1 D 6.
545 14.20 Pj.1 D 5. - Pj.1 D 2.
546 15.30 Pj.1 D 1. - Pj.1 D 4.
Su 09.08.09 Kisapuisto kn 2
409 12.00 Jäppärä - Jymypallo Amberssonit
410 13.10 Amberssonit - RiSki Battery
411 14.20 A-Ryhmä - Battery RiSki
Su 09.08.09 Mukkula kn ISO
64 13.00 Parkki Pub - FC Sapier ____
65 14.10 Pallohauki - FC Paroni ____
66 15.20 FC Vega - Hollola City ____
Ma 10.08.09 Heinsuo ISO
26 17.30 King Kongs - Cream Team ____
25 18.40 Grand Old Men - Ylämummo ____
Ma 10.08.09 Kankola
525 17.30 Pj.1 C 4. - Pj.1 C 3.
526 18.40 Pj.1 C 2. - Pj.1 C 1.
Ma 10.08.09 Kiveriö
595 17.30 Pj.3 G 1. - Pj.3 H 1.
596 18.40 Pj 3 i 1. - Pj.3 F 1.
Ma 10.08.09 Pyhätön
603 17.30 Pj.3 G 2. - Pj.3 H 2.
604 18.40 Pj.3 i 2. - Pj.3 F 2.
Ti 11.08.09 Kankola
463 17.30 IhaNaiset - Ladies ____
464 18.40 Nipan Pallo - Matamit ____
Ti 11.08.09 Kiveriö
571 17.30 Pj.2 E 4. - Pj.2 E 3.
572 18.40 Pj.2 E 2. - Pj.2 E 1.
Ti 11.08.09 Mukkula hiekka
651 18.00 Pj.3 i 8. - Pj.3 G 8.
654 19.10 Pj.3 H 9. - Pj.3 F 8.
Ti 11.08.09 Pyhätön
619 17.30 Pj.3 G 4. - Pj.3 H 4.
620 18.40 Pj.3 i 4. - Pj.3 F 4.
Ke 12.08.09 Kankola
505 17.30 King Kongs - Assan Ball Kermavaahto
507 18.40 Kermavaahto - Kaukkari King Kongs
Ke 12.08.09 Kiveriö
627 17.30 Pj.3 G 5. - Pj.3 H 5.
628 18.40 Pj.3 i 5. - Pj.3 F 5.
Ke 12.08.09 Mukkula hiekka
635 18.00 Pj.3 G 6. - Pj.3 H 6.
636 19.10 Pj.3 i 6. - Pj.3 F 6.
Ke 12.08.09 Pyhätön
531 17.30 Pj.1 C 7. - Pj.1 C 6.
532 18.40 Pj.1 C 5. - Pj.1 C 8.
To 13.08.09 Heinsuo ISO
27 18.00 Keitaan Pallo - Solanan Raikas ____+
To 13.08.09 Kankola
465 17.30 Energy - TehoCupit ____
506 18.40 Senil Goodies - Zero ____
To 13.08.09 Kiveriö
588 17.30 Pj.2 arki 9. - Pj.2 arki 10.
582 18.40 Pj.2 arki 8. - Pj.2 arki 7.
To 13.08.09 Pyhätön
536 17.30 Pj.1 C 9. - Pj.1 C 11.
574 18.40 Pj.2 E 1. - Pj.2 E 4.
Pe 14.08.09 Kankola
643 17.30 Pj.3 G 7. - Pj.3 H 7.
644 18.40 Pj.3 i 7. - Pj.3 F 7.
Pe 14.08.09 Kivimaa
652 17.30 Pj.3 G 9. - Pj.3 i 8.
653 18.40 Pj.3 G 8. - Pj.3 H 8.
Pe 14.08.09 Pyhätön
611 17.30 Pj.3 G 3. - Pj.3 H 3.
612 18.40 Pj.3 i 3. - Pj.3 F 3.
La 15.08.09 Kankola
422 11.00 Real LJS - R.J.Boys
555 12.10 Pj.1 D 10. - Pj.1 D 8.
556 13.20 Pj.1 D 6. - Pj.1 D 9.
547 14.30 Pj.1 D 3. - Pj.1 D 1.
548 15.41 Pj.1 D 4. - Pj.1 D 5.
La 15.08.09 Mukkula kn ISO
70 13.00 Pallohauki - Parkki Pub ____
71 14.10 FC Vega - FC Sapier ____
72 15.20 Olkihattu - FC Paroni ____
La 15.08.09 Pyhätön
418 11.00 A-Ryhmä - Jymypallo RiSki
419 12.10 RiSki - Naps Jymypallo
420 13.20 Battery - Jäppärä Naps
421 14.30 Firma - Amberssonit Ihanaiset
423 15.40 RataXes - IhaNaiset Amberssonit
Su 16.08.09 Kisapuisto kn 1
428 13.00 Naps - Amberssonit LJS
429 14.10 IhaNaiset - Real LJS Naps
Su 16.08.09 Kisapuisto kn 2
424 12.00 Jäppärä - A-Ryhmä Jyymypallo
425 13.10 Jymypallo - Battery Jäppärä
426 14.20 R.J.Boys - Firma Battery
427 15.30 RiSki - RataXes R.J.Boys
Su 16.08.09 Mukkula kn 1
549 13.00 Pj.1 D 2. - Pj.1 D 4.
550 14.10 Pj.1 D 5. - Pj.1 D 3.
Su 16.08.09 Mukkula kn ISO
46 15.20 Olkihattu - Hollola City ____+
Ma 17.08.09 Heinsuo ISO
28 17.30 Solanan Raikas - King Kongs ____
30 18.40 Cream Team - Ylämummo ____
Ma 17.08.09 Kankola
527 17.30 Pj.1 C 1. - Pj.1 C 3.
528 18.40 Pj.1 C 4. - Pj.1 C 2.
Ma 17.08.09 Kiveriö
658 17.30 Pj.3 i 8. - Pj.3 H 8.
659 18.40 Pj.3 G 9. - Pj.3 F 8.
Ma 17.08.09 Pyhätön
597 17.30 Pj.3 F 1. - Pj.3 H 1.
598 18.40 Pj.3 G 1. - Pj 3 i 1.
Ti 18.08.09 Kankola
466 17.30 TehoCupit - Matamit ____
467 18.40 Ladies - Energy ____
Ti 18.08.09 Kiveriö
575 17.30 Pj.2 E 3. - Pj.2 E 1.
576 18.40 Pj.2 E 4. - Pj.2 E 5.
Ti 18.08.09 Mukkula hiekka
605 18.00 Pj.3 F 2. - Pj.3 H 2.
606 19.10 Pj.3 G 2. - Pj.3 i 2.
Ti 18.08.09 Pyhätön
655 17.30 Pj.3 F 9. - Pj.3 H 9.
656 18.40 Pj.3 F 8. - Pj.3 G 8.
Ke 19.08.09 Kankola
508 17.30 Kaukkari - Flyers Zero
509 18.40 Zero - Kermavaahto Flyers
Ke 19.08.09 Kiveriö
613 17.30 Pj.3 F 3. - Pj.3 H 3. ____
614 18.40 Pj.3 G 3. - Pj.3 i 3.
Ke 19.08.09 Mukkula hiekka
621 18.00 Pj.3 F 4. - Pj.3 H 4.
622 19.10 Pj.3 G 4. - Pj.3 i 4.
Ke 19.08.09 Pyhätön
533 17.30 Pj.1 C 8. - Pj.1 C 6.
534 18.40 Pj.1 C 7. - Pj.1 C 5.
To 20.08.09 Heinsuo ISO
29 18.00 Keitaan Pallo - Grand Old Men ____+
To 20.08.09 Kankola
510 17.30 Assan Ball - Senil Goodies ____
468 18.40 IhaNaiset - Nipan Pallo ____
To 20.08.09 Kiveriö
583 17.30 Pj.2 arki 7. - Pj.2 arki 6.
589 18.40 Pj.2 arki 10. - Pj.2 arki 11.
To 20.08.09 Pyhätön
537 18.40 Pj.1 C 11. - Pj.1 C 10. ____+
Pe 21.08.09 Kankola
657 17.30 Pj.3 H 8. - Pj.3 G 9.
660 18.40 Pj.3 G 8. - Pj.3 F 9.
La 22.08.09 Kisapuisto
699 9.00 Kortteliliiga päivä
La 22.08.09 Ravintola Asema
40v. 22.00 rock & rollia liiga 40-vuotta…
Su 23.08.09 Kisapuisto
700 18.30 FC Lahti - HJK Veikkausliigaa
Ma 24.08.09 Heinsuo ISO
517 17.30 Iso A 1. - Iso B 2. ____+
Ma 24.08.09 Kankola
637 17.30 Pj.3 F 6. - Pj.3 H 6.
638 18.40 Pj.3 G 6. - Pj.3 i 6.
Ma 24.08.09 Kiveriö
471 17.30 Matamit - Ladies ____
474 18.40 Nipan Pallo - Energy ____
Ma 24.08.09 Pyhätön
590 17.30 Pj.2 arki 9. - Pj.2 arki 11.
584 18.40 Pj.2 arki 8. - Pj.2 arki 6.
Ti 25.08.09 Kankola
512 17.30 Kermavaahto - Assan Ball Flyers
513 18.40 Flyers - Zero Assan Ball
Ti 25.08.09 Kiveriö
577 17.30 Pj.2 E 2. - Pj.2 E 4.
578 18.40 Pj.2 E 5. - Pj.2 E 3.
Ti 25.08.09 Mukkula hiekka
645 18.00 Pj.3 F 7. - Pj.3 H 7.
646 19.10 Pj.3 G 7. - Pj.3 i 7.
Ti 25.08.09 Pyhätön
661 17.30 Pj.3 H 9. - Pj.3 G 8.
662 18.40 Pj.3 F 9. - Pj.3 G 9.
Ke 26.08.09 Kankola
469 17.30 Nipan Pallo - TehoCupit ____
470 18.40 Energy - IhaNaiset ____
Ke 26.08.09 Mukkula hiekka
663 18.00 Pj.3 F 8. - Pj.3 i 8.
666 19.10 Pj.3 G 9. - Pj.3 H 9.
Ke 26.08.09 Pyhätön
539 17.30 Pj.1 C 11. - Pj.1 C 9.
511 18.40 Senil Goodies - King Kongs Goodies
To 27.08.09 Heinsuo ISO
518 17.30 Iso B 1. - Iso A 2. ____+
To 27.08.09 Kankola
629 17.30 Pj.3 F 5. - Pj.3 H 5.
630 18.40 Pj.3 G 5. - Pj.3 i 5.
To 27.08.09 Kiveriö
664 17.30 Pj.3 H 8. - Pj.3 F 8.
665 18.40 Pj.3 i 8. - Pj.3 F 9.
To 27.08.09 Pyhätön
538 17.30 Pj.1 C 9. - Pj.1 C 10. ____+
Pe 28.08.09 Kisapuisto kn 1
561 19.30 Pj.1 arki 1. - Pj.1 VL 2. ____+
Pe 28.08.09 Kisapuisto kn 2
562 19.30 Pj.1 VL 1. - Pj.1 arki 2. ____+
La 29.08.09 Kankola
672 10.00 Pj.3 J 1. - Pj.3 J 4.
673 11.10 Pj.3 J 2. - Pj.3 J 3.
688 12.20 Pj.3 J 9. - Pj.3 J 12.
689 13.30 Pj.3 J 11. - Pj.3 J 10.
680 14.40 Pj.3 J 8. - Pj.3 J 6.
681 15.50 Pj.3 J 7. - Pj.3 J 5.
Su 30.08.09 Kankola
690 14.00 Pj.3 J 12. - Pj.3 J 11.
691 15.10 Pj.3 J 10. - Pj.3 J 9.
Su 30.08.09 Kisapuisto kn 1
557 12.00 Pj.1 D 7. - Pj.1 D 6.
558 13.10 Pj.1 D 9. - Pj.1 D 10.
563 14.20 Pj.1 arki 2. - Pj.1 VL 1.
564 15.30 Pj.1 VL 2. - Pj.1 arki 1.
Su 30.08.09 Kisapuisto kn 2
682 12.00 Pj.3 J 6. - Pj.3 J 7.
683 13.10 Pj.3 J 5. - Pj.3 J 8.
674 14.20 Pj.3 J 4. - Pj.3 J 2.
675 15.30 Pj.3 J 3. - Pj.3 J 1.
Ma 31.08.09 Kankola
540 17.30 Pj.1 C 10. - Pj.1 C 11. ____+
Ma 31.08.09 Pyhätön
585 17.30 Pj.2 arki 7. - Pj.2 arki 8.
591 18.40 Pj.2 arki 10. - Pj.2 arki 9.
Ti 01.09.09 Kankola
473 17.30 TehoCupit - Ladies ____
472 18.40 IhaNaiset - Matamit ____
Ti 01.09.09 Mukkula hiekka
667 18.00 Pj.3 G 8. - Pj.3 G 9.
668 19.10 Pj.3 H 9. - Pj.3 i 8.
Ke 02.09.09 Kankola
514 17.30 Zero - Kaukkari King Kongs
516 18.40 King Kongs - Kermavaahto Kaukkari
To 03.09.09 Kankola
669 17.30 Pj.3 F 9. - Pj.3 H 8. Assan Ball
515 18.40 Assan Ball - Flyers
La 05.09.09 Kisapuisto hiekka 3
648 11.00 Pj.9 arki - finaali ____
640 12.20 Pj.8 arki - finaali ____
632 13.40 Pj.7 arki - finaali ____
624 15.00 Pj.6 arki - finaali ____
La 05.09.09 Kisapuisto hiekka 4
647 11.20 Pj.9 arki - pronssi ____
639 12.40 Pj.8 arki - pronssi ____
631 14.00 Pj.7 arki - pronssi ____
623 15.20 Pj.6 arki - pronssi ____
La 05.09.09 Kisapuisto kn 1
616 11.00 Pj.5 arki - finaali ____
608 12.20 pj.4 arki - finaali ____
600 13.40 Pj.3 arki - finaali ____
580 15.00 Pj.2 arki - finaali ____
566 16.20 Pj.ykkösen - finaali ____
La 05.09.09 Kisapuisto kn 2
615 11.20 Pj.5 arki - pronssi ____
607 12.40 Pj.4 arki - pronssi ____
599 14.00 Pj.3 arki - pronssi ____
579 15.20 Pj.2 arki - pronssi ____
565 16.40 Pj.1 - pronssi ____
Su 06.09.09 Kisapuisto kn 1
692 12.00 Pj.3 J 9. - Pj.3 J 11.
693 13.10 Pj.3 J 12. - Pj.3 J 10.
559 14.20 Pj.1 D 8. - Pj.1 D 9.
560 15.30 Pj.1 D 10. - Pj.1 D 7.
Su 06.09.09 Kisapuisto kn 2
684 12.00 Pj.3 J 8. - Pj.3 J 7.
685 13.10 Pj.3 J 6. - Pj.3 J 5.
676 14.20 Pj.3 J 1. - Pj.3 J 2.
677 15.30 Pj.3 J 4. - Pj.3 J 3.
Su 06.09.09 Mukkula kn ISO
519 14.45 Iso B 2. - Iso A 1. ____
520 16.00 Iso A 2. - Iso B 1. ____
Ma 07.09.09 Kankola
592 17.20 Pj.2 arki 11. - Pj.2 arki 10.
586 18.30 Pj.2 arki 6. - Pj.2 arki 7.
Ke 09.09.09 Kankola
670 17.30 Pj.10 arki - pronssi ____+
To 10.09.09 Kankola
671 17.30 Pj.10 arki - finaali ____+
La 12.09.09 Kisapuisto kn
521 16.00 Ison pronssipeli ____/____/____
522 17.20 Kortteliliigafinaali n:o 40 ____/____/____
La 12.09.09 Kisapuisto kn 1
695 10.00 Pj.5 VL - finaali ____
687 11.20 Pj.4 VL - finaali ____
679 12.40 pj.3 VL - finaali ____
568 14.00 Pj.2 VL - finaali ____
La 12.09.09 Kisapuisto kn 2
694 10.20 Pj.5 VL - pronssi ____
686 11.40 Pj.4 VL - pronssi ____
678 13.00 PJ.3 VL - pronssi ____
567 14.20 Pj.2 VL - pronssi ____